Rozhovory s Van

Parade [interview]

27. července 2009 v 20:09

O svém životě:
Jsem neustále sledována. Stačí jeden špatný krok, a je málem konec vaší kariéry. I to se mi stalo. Proto se snažím být sama sebou, dělám to, co cítím a žiju vlastní život. Vždy přemýšlím, než něco řeknu. Také nesleduju různé stránky nebo to, co o mě lidé píší, protože to je právě ta věc, která mě ničí. Vždy se najde někdo, kdo vás nenávidí.

Skrývání před paparazzi:
"Občas chodím s hlavou dolů. Někdy mám vlasy v obličeji, tak aby mě nikdo neviděl. Ovšem, když mě potkají fanoušci, jsem velmi ráda."

O osamostatnění:

"Kdysi jsem bývala velmi stydlivá. Měla jsem brigádu, a vyhodili mě. Od té doby jsem se strašně bála projevit. Dělala jsem něco co mě baví, a najednou jsem měla padáka. Bylo to hrozné, ale zároven mi to pomohlo."

O střední škole:
"Na střední škole jsem začala sledovat módu, a tím jsem se stala trochu populární. Teď, když se na jevišti ukážu v nějakém pěkném oblečení, jsem ještě štastnější. Díky High school musical jsem se stala známou. Je to ta nejlepší věc, co mě mohla potkat. Mám teď celoživotní přátele. Byla to neuvěřitelná část mého života."

Odstěhování od rodičů:
"Mám pocit, že potřebuju mít vlastní domov. Je hezké být s rodiči, ale chci být schopna si něco udělat sama. Rodiče jsou na mě pyšní, že jsem si vydělala na vlastní domov. Samozřejmě se o mě do jisté míry i bojí. Ale jsou zejména hrdí."

O vlastním životě:
"Bylo pro mě ze začátku divné žít sám. Kdysi jsem potřebovala hluk, ale ted miluji svůj dům a klid. Když jsem doma, cítím se v bezpečí. Nemyslím si, že bych se tam někdy mohla bát být sama. V noci usínám s televizí, a to miluju"


Rozhovor s Vanessou

14. července 2009 v 22:25
Vanessa je v NY, aby propagovala svůj nový film Bandslam. Už se objevilo i video, ale nejde sem vložit. Pokud se chcete podívat, tak tady. Je to rozhovor s Van :)Rozhovor s Vanessou- part/3

29. června 2009 v 9:31
Vanessa v tomto rozhovoru pověděla, že sis voji Catwoman kostým oblékala úplně každý den.rozhovor o Sucker Punch part/2

29. června 2009 v 9:26

Vanessa popisuje roli ve svém dalším filmu Sucker Punch.

Vanessa foto z rozhovoru pro MTV News

25. června 2009 v 16:07

rozhovor o Beastly part/1

25. června 2009 v 16:04

Van in the Good Morning America Radio

18. dubna 2009 v 15:50

Van´s rozhovor 0.1

15. dubna 2009 v 20:52
Ahoj Vanesso, nejdříve lehká otázka: jakou máš oblíbenou barvu?
Vanessa: Ahoj, Oh - moje oblíbená barva? Nejvíce mám ráda bílou a růžovou, ale všechny barvy se mi líbí a taky ráda barvy kombinuju, takže spíš všechny
Říká se, že tě prý Ashley vyměnila za vaši kolegyni Oleysu Rulin, co je na tom pravdy?
Tomuto jsme se s Ash taky velmi smály, my jsme nejlepší kamarádky, ale teď jsme boužel každá jinde, v jiném městě, a máme dost práce, tak se teď nevídáme. Newím co je na tom, že si vyšla na nákupy s někým jiným. A navíc s Oleysou jsme taky velmi dobré kamarádky, takže tohle už nebudu řešit!
Jednou Ash řekla, že prý nesnášíš paparazzi, tohle nejspíš bude pravda co?
No to máte pravdu, kdo má paparazzi rád. Jsou otravní a jsou "všude". Někdy, když se před něma snažím schovat, tak zjistím, že to nemá cenu, protože oni si vás najdou všude. Ale tohleto prostě k šoubyznysu patří, tohleto je právě ta slabá stránka, ale musíme se stím smířit.
Jaké to je, když si představíš, že máš fanoušky po celém světě?
Tohleto je opravdu zajímavý a nádherný pocit. Když si představím, že třeba právě teď na mě nějaký fanoušek myslí, cítím se dobře, protože vím, že jsem pro něho něco dobrého udělala.
Tohleto je zase ta světlá stránka šoubiznysu. Když jsme s Ashley, se Zacem a s Corbinem jezdili po premiérách, bylo to vážně úžasné. Vůbec jsme stím nepočítali, že to bude až tak velkolepé. Všichni řvaly a pištěli, bylo to krásné
Co bys řekla lidem, kteří chtějí dělat právě to co ty?
Řekla bych jim, ať jdou za tím, co chtějí. Pokud chcou být v šoubiznysu, řekla bych jim, že pokud chcou být slavní, musí pořád zůstat tím, čím byli a musí prostě překousnout např. ty otravné paparazzi.
Chtěl bych se tě ještě zeptat na několik věcí, ale čas běží. Děkuji za rozhovor
Taky velmi děkuji, nashledanou

News week rozhovor s Vanessou

13. března 2009 v 22:50
Vanessa Hudgens, hvězda Disney High School Musical, má nové cd s Názvem Identified.Rozhovor s ní namluvila Ramin Setoodeh.

Jste Vanesso právě na natáčení High School Musical 3?
Jsem v San Francisku.Kam mě přijali na prestžní universitu.
Blahopřeji vám.
Děkuji moc.
Půjdete všichni na stejnou školu?
To vám bohužel nesmím prozradit,ale je jasné že všichni nepůjdou na stejnou školu.
Budete mít HSM sraz?
Asi ne nevím,ale myslím že už jsme skoro hotovi:-)
A na co se chystáte po HSM3?
Mám svoji tour takže hodně pocestuju.Pak bych si chtěla na chvíli odpočinou a relaxovat a také si někde koupit na nějakém krásném místě svůj vysněný dům:-)
Jak odpočíváte?
Nakupováním.Maloobchodní terapie o je nejlepší na odpočinek:-D
A nepřeháníte to někdy?
No někdy ano:-)
Někdy si chcikoupit věci a poté co se už cítím dobře jí můžu vrátit.
Wow no tak to ne to se mi ještě nestává.Nejdřív si musím rozmyslet jestli se mi to líbí a pak si tü věc doopravdy koupím.
Co si myslíte o skupině Jonas Brothers?
Jsou úžasní.Byla jsem s němi kámoška ještě před tím než se proslavili.
Jak jsi je poznala?
Tak to už si přesně nevzpomínám.Hmm.Ale myslím že když jsem měla turné se svám albem V tak byli na mé show.
Nudíte se s Ashley Tisdale někdy?
Ach můj bože někdy fakt ano.Když už se opravdu nudíme tak si pouštíme svá hudební vide na Ashliném pc.
Režisér,choreograf a tat'ka HSM Kenny Ortega jednou řekl že jste se Zacem začali spolu chodit na rande v HSM1 takový příběh jsem ještě neslyšel:-)
To je tajemství a tak to i zůstane.
Je to až moc tajné?
Ne že je to moc tajné,ale nechci pošpinit naše vztahy a je to jen naše věc.
Kdy si vybíráte den rande?
My si to vybíráme podle toho jak my chceme.
Jsou zprávy že se Zac nerad sprchuje je to pravda?
To je nehloupější věc co jsem kdy slyšela.Ten kdo s tím přišel je úplně slabomyslný.
Když jsem ho potkal tak vůbec nesmrděl naopak vonel.
O se sprchuje asprchuje prsotě pořád.
Každý den?
Ano jistě každý den.

Vanessa: School is Cool

22. prosince 2008 v 23:22
Vanessa Hudgens: School is Cool
Vanessa Hudgens následovala svého přítele Zaca Efrona a ve čtvrtek 20. 11. zavolala na Nový Zéland na rádiovou stanici ZM 91.0 a mluvila o HSM3, tanci a její vlastní středoškolské kariéře s DJ Polly.
Přesto, že se 19ti letá herečka učila doma, říká, že chození do normální školy je velmi důležité. Svěřuje se: "Osobně si myslím, že je lepší chodit do opravdové školy. Neučila jsem se doma celou dobu, ale myslím, že je velmi důležité chodit do školy, protože to je to místo, kde vyrůstáte, staráte se o sebe a dostáváte spoustu životních lekcí."
 
 

Reklama